Tā diena ir klāt ! 🙂 Viena no Jūsu draudzenēm ir apņēmusies pietauvoties laulības ostā. Pirms šīs tauvošanās draudzenēm nepieciešams uzrīkot kārtīgu un neaizmirstamu ballīti. Tieši tāpēc peintbola parks un kempings Bušas vēlas piedāvāt vecmeitām iespēju atpūsties pie mums un mūsu sadarbības partneriem Saulkrastos. Līdz ar to, ka mēs atrodamies klusā meža ielokā, bet tajā pašā laikā netālu no Jūras, kafejnīcām un iepirkšanās vietām, mēs Jums palīdzēsim noorganizēt lielisku un no ierastām ballītēm vienkāršu, bet tajā pašā laikā neaizmirstamu pasākumu. Protams, ka mēs piedāvājam lielisku peintbola spēli, taču ne visas meitenes šajā dienā, it sevišķi pirms kāzām, ir gatavas parakstīties uz šādām aktivitātēm, tāpēc jaukas omulīgas naktsmītnes mūsu kempingā un trakulīga nakts Saulkrastu pilsētā būs neaizmistama

 

REĀLS PIEDĀVĀJUMS VECMEITU BALLĪTEI  PAR SUPER CENĀM !!!
Peintbola parks un kempings Bušas piedāvā lielisku iespēju nosvinēt pirmskāzu ballīti un nakšņot vienuviet!!. Jums nevajadzēs veikt pārbraucienus no vienas atpūtas vietas uz otru, bet brīvi atpūsties nedomājot par transportu! Ja plānojat ballīti ar nakšņošanu, tad mēs Jums noteikti varam piedāvāt lielisku iespēju mūsu naktsmītnē. Mums ir dažāda tipa nakstmītnes, tai skaitā pirts un lielais kubls. Viss atkarīgs cik dāmas vēlas nakšņot. Ērta naktsmītne un lielais kubls ir lielisks vakara pavadīšanas veids, ja līgava nevēlas doties nakts dzīvē uz pilsētu 🙂 Grand vai Premium kotedža, pirts māja un karstais kubls TIKAI 290 Euro (Cena norādīta 8 personām).

 

PIEDĀVĀJUMS VECMEITU BALLĪTEI 

 

Nakšņošana 8 personām kādā no mūsu kotedžām un atpūta pirts mājā ar sagatavotu lielo-karsto kublu tikai 290 Euro. Naktsmītnē pieejamas komunikācijas un visas ērtības (saklātas gultas, wc, duša, mūzikas aparatūra, duša utt.). Un protams lielais karstais kubls, kas sildīs Jūs visu nakti. Lielais kubls ir ērts no 8-10 personām. Kublā vienmēr iepildam svaigu ūdeni, nelietojam hlorus vai citus maisījumus. Kublā brīvi var pavadīt visu nakti un dalīties atmiņās pirms lielā dzīves notikuma.

 

 

Mūsu piedāvājumi:   ///< Vecmeitu ballītes rokas grāmata >///

paintAktīva atpūta –  PEINTBOLS;

paintŪdens mocis  – 29288437

paintNaktsmītnes piedāvājums. Nakšņošana kempinga mājiņās vai lielajā mājā;

paintPirts mājas piedāvājums ( Slapjā pirts ar lielu ērtu āra nojumi );

paintĒdināšanas pakalpojumi – Saules dārzs 28386518

paintVelosipēdu noma – Saulkrastu velisopēdu muzejs 28883160

paintVecmeita pie Zvejnieka – zvejnieka apmetnē ( 25 min. gājiena attālumā līdz apmetnei un jūrai vai 3 min. brauciens ar auto );29883000

Mūsu piedāvājumi ar bilžu norādēm:

*Pirts, kempings, viesu namiņš līdz 8 personām, ugunskura vietas, vairākas grilla un atpūtu nojumes, skaista un sakārtota infrastruktūru,  auto stāvvieta, maltītes pasūtīšana ( kūpinātas vistas un zivis, mājās gatavota cūkgaļa un citi ēdieni). Katrā ziņā zvaniet un visu sarunāsim ;)

Brauciens ar Zvejnieku:

Zvejnieks1 (2)

Dāmām ir iespēja rezervēt braucienu ar zvejnieka laivu, īstā zvejnieku apmetnē, kur zvejnieku rosība notiek arī ikdienā. Varbūt izklausās komerciāli, taču apmetne atrodas 30 metrus no jūras un pie koka būdiņas, kur žāvējas zivis aug arī vīnogas 🙂 Tas ir īsts cilvēku dzīves veids.

Nu lūk ! Jūs rezervējat datumu un laiku ( laivošana atceļas, ja ir stipri vējains laiks), Jūs ierodaties uz šo sarunāto laiku un zvejnieks Jūs jau gaida, pušķotā vai nepušķotā, ar vai bez rekvizītiem zvejnieka laivā. Pamata piedāvājums ir brauciens ar laivu aptuveni stundas garumā un pēc izvēles varam jau savlaicīgi ielikt Jūrā tīklu, kas vecmeitai būs jāizvelk no jūras. Ja vēlaties tīkla vilkšanu, tad pēc izvēles varam tīklā iepīt, piemēram, pudeli ar karti vai vēstījumu vai bijušo fotogrāfijas, viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm. Kopā ar vecmeitu var doties viena vai divas dalībnieces. Pārējās pa to laiku sagaida vecmeitu jūras krastā, kur iespējams sagatavot jaunu vai jau sagatavotu uzdevumu – pārbaudījumu topošajai līgavai 🙂 ( Bieži meitenes vienkārši atvēsinās ar līdzpaņemto šampīti un bildē notiekošo 🙂 ).

Katrā ziņā telefoniski mēs varam papildināt Jūsu vēlmju sarakstu ar šo pamata piedāvājumu.

Velomuzeja apmeklējums un trakulīgs brauciens ar velisopēdiem:

Peintbola parks un kempings Bušas atrodas 2 km attālumā no visa ko vajag 🙂 Tas ir attālums, ko var arī veikt ejot ar kājām, vai bez problēmām ar transportu, viss ir atkarīgs no Jūsu noskaņojuma un budžeta 🙂 Tā pat kā Katrīnbāde un Zvejnieka apmetne no mums ir 2 km attālumā un tieši tā pat arī velisopēdu muzejs, kur ir iespēja iznomāt velisopēdus, gan antīgus, gan stilīgus kā arī tandēmu braucienu var sarunāt. Pie viena ( ja tas ir Jūsu plānā ) varat apmeklēt arī muzeju, kas ir Baltijā vienīgais ar tik plašu kolekciju. Un protams, bildes, bildes un atkal bildes :). Pēc apmeklējuma ( ja tāds Jums ir ) Jums ir iespēja iznomāt velisopēdus. Nu ar velisopēdiem paveras daudz plašākas un dinamiskākas iespējas un ja jau nevienam nesaka, tad var jau arī mazliet to šampīti iešaut – nav jau mašīna 😛 Ar velisopēdiem Jūs varat tikt ērtāk un ātrāk gan pie mums, gan pie zvejnieka un ja ir vēlēšanās varēsiet arī nevest tos riteņus atpakaļ, bet atstāt pie mums, ir tāda opcija. Ja paliekat mūsu kempingā, protams ir iespējams saņemt atlaidi velisopēdu nomai. 🙂

Jebkura aktivitāte piešķirs “odziņu” Jūsu organizētajam pasākumam, pat tad ja topošā līgava ir stāvoklī vai meitenes ir saposušās un negribās slapināties. Meitenes, atceramies, ka Jums mērķis ir labi pavadīt laiku, ne tikai saposties 🙂 Vasara, jūra un vienkārši labi pavadīts laiks!

Jāatgādina ir tas, ka Saulkrastos sezonas laikā ir ļoti izteikta rezervāciju noslodze uz naktsmītnēm un citām Saulkrastu piedāvātajiem piedāvājumiem. Tāpēc, meitenes, lūgums ir tiešām laicīgi rezervēt Jums plānotās aktivitātes. 

Gaidīsim Jūs ciemos pie mums, jaukajās un trakulīgajās nakts izklaidēs 🙂 Brauciet uz Saulkrastiem !

Sīkāka informācija:        26785909,      info@busas.lv        facebook.com/peintbols