Reizi gadā mums katram ir dzimšanas diena ko sevišķi gaida mazie rakari. Draugu aicināšana mājās, kūkas cepšana un citas aktivitātes mājās rada satraukumu vecākiem, jo katra dzimšanas diena ir kā jauna dāvana mazajam. Peintbola parks Bušas piedāvā mainīt ikdienišķo dzimšanas dienas ballīti par neaizmirstamu un jautru aktīvu atpūtu Jūsu bērnam un tā ciemiņiem.  Dzirdot peintbola spēli katrs mazais rakaris sarosās un ar nepacietību gaida dienu, kad varēsim sākt spēli.

Dalības noteikumi:

Ieteicamais vecums peintbola spēlei ir sākot no 10 gadiem (pie mums ir spēlējuši arī 6. gadīgi bērni, bet ļoti stingrā uzraudzībā);

Vecumā no 10-16 gadu vecumam peintbola spēles gaitā jāpiedalās arī pieaugušam pārstāvim, kas uzrauga bērnu disciplīnu (nav obligāti jāpiedalās peintbola spēlē );

Pirms dalības peintbola spēlē, vecākiem nepieciešams uzzināt svarīgākos drošības noteikumus, ko izklāstīt dalībniekiem;

Svarīgi zināt:

Peintbols ir ekstrēms sporta veids, kas prasa stingrus drošības noteikumus un spēles uzraudzību, lai neatgadītos nelaimes gadījumi. Par peintbola spēles drošības noteikumiem spēles tiesnesis iepazīstina katru dalībnieku, izstāstot un parādot par pareizu un drošu peintbola spēli. Svarīgi, lai bērni klausītu instruktora sacītam visas spēles gaitā. Vecākiem arī jāzina, ka spēles gaitā iespējams dabūt traumas – zilumus. Zilumus uz ķermeņa iespējams radīt neievērojot spēles noteikumus tā dalībniekiem, precīzāk raidot, veicot šāviņu no pārāk tuvas distances. Zilumi rodas neievērojot drošības noteikumus. Kā piemēru mēs varētu ņemt jebkuru sporta veidu vai aktivitāti, piemēram, skriešanas laikā nokrītot, bērns arī gūst traumas vai zilumus. Futbola spēles laikā sitot un netrāpot pa bumbu, spēlētājs var traumēt pretējās komandas spēlētāju. Peintbolā ir tieši tā pat, ka nejaušības vai drošības noteikumu neievērošanas brīdi var gūt traumas. Tāpēc pēc pieredzes peintbola parks “Bušas” iesaka bērniem paņemt līdzi biezāku džemperīti vai sporta tērpu, kas tiek uzvilkts zem peintbola kostīma. Mums jau ir 12 gadu pieredze peintbola pasākumu organizēšanā, kas ļauj mums droši uzņemties bērnu pasākumu organizēšanu. Noteikti, ka ir piedāvājumi, kas ļauj Jums uzspēlēt peintbolu arī lētāk, taču tas viss būs uz ekipējuma un drošības rēķina. Izvēlieties drošu un kvalitatīvu peintbola spēli !

 

Aptuvenās jubilāru svinību izmaksas:

Neskatoties uz aizraujošu bērnu dzimšanas dienas ballīti, katra vecāku būtiska sadaļa ir izmaksas. Izmaksas veidojas pēc spēlētāju vēlmēm un apjoma. Tātad jo vairāk spēlētāju būsiet un vairāk vēlēsities šaut, jo izmaksas uz vienu spēlētāj būs mazākas.

Piemērs, plānojot bērnam dzimšanas dienas ballīti, 12 jubilāriem ( izmaksas uz vienu jubilāru ):

 Saulkrasti ( laukums ārā ) – Starta komplekts 9 Euro+ 5  Euro ( papildus bumbiņas-pēc izvēles ). Aptuvenās izmaksas par katru jubilāru 14 Euro  Jubilāram ir 100 % atlaide starta komplektam ja esat vismaz 11 spēlētāji , dāvana no peintbola parks “Bušas” 🙂. Veicot samaksu ir jāpaziņo, ka jubilāram ir bez maksas peintbola starta komplekts.

Rīga ( laukums iekštelpās )12 jubilāriem: Starta komplekts 12 Euro + 5 Euro  (papildus bumbiņas). Kopā 17 Euro katram. Atgādinām, ka norādītas aptuvenās izmaksas. Papildus bumbiņas ir pēc brīvas izvēles, norādītas vidējās, aptuvenās izmaksas vadoties pēc rīkotajām bērnu dzimšanas dienas svinībām pēdējos gados. Papildus bumbiņas pērk spēles laikā un to daudzumu ietekmē tikai paši spēlētāji. Protams ir iespējams iegādāties pusi kastes vai  100 gb. bumbiņas.

Ja Jums ir dilemma par peintbola parka izvēli, tad noteikti varam ieteikt Saulkrastu peintbola parku – atklāto peintbola laukumu, jo bērnu peintbola spēles ir daudz vieglāk vadīt un sekot līdzi – atklātā vidē. Iekštelpu peintbola laukumu mēs vairāk iesakām ziemas laikā, kad laika apstākļi ietekmē itin bieži.

Maltītes pasūtīšana:

Lielākā daļa no dzimšanas dienām Pazemes laukumā tiek aizvadītas baudot mielastā picas. Tā kā atrodamies Rīgas centrā, tad picēriju izvēle ir plaša un piegāde ātra.

Lai precizētu un labāk saprastu plānotā pasākuma nianses, Jūs droši piezvaniet mūsu spēļu organizatoriem, kas skaidri un saprotami Jums visu izstāstīs par un ap peintbola spēles plānošanu. 🙂 +371 26785909 – Andris

                                                     Cenas un info: